Malé výlety v nejbližším okolí

Zimní čas je letos opravdu zimní. Sněhu nejen na horách požehnaně a teploty také padají pod nulu. Ještě před nějakým rokem bych se neudržel a vyrazil na zimní vandrování. letos je bohužel vše jinak. Ty zpropadený záda mi opět trochu udělaly vrásky na čele a nabouraly představy o budoucnosti. Ale konec fňukání! Jednodenní krátké výlety v okolí jak Broumova , tak Samšiny jsou drobnou ale hřejivou náplastí na chmury.

Krátký okruh v oblasti Hrubé skály přinesl několik hezkých záběrů.

Další pěkně prožitý sobotní den byl při návštěvě Sojky. V blízkých Janovičkách se konaly musherské závody. Možnost zkusit si nafotit něco málo akčních záběrů mě lákala. Kilometrů jsme moc nenachodili, ale užili jsme si parádní den.

A do třetice, jsme společně se Sojkou další sobotní volno strávili na pěkném okruhu v Českém Ráji.  Ačkoliv den byl pošmourný a nevlídný, přesto jsme navštívily několik míst, která snad právě díky tomu měla správnou atmosferu.

Meditační altán v Kacanovech

Kopicův statek

Kopicův statek

Modlitebna u Kalvárie

Kalvárie

Zřícenina a skalní bludiště Kozlov /Chlum/

Zřícenina a skalní bludiště Kozlov /Chlum/

Výlet se Soňou v oblasti Hrubé skály, Kacanov, Valdštejna

Výlet se Soňou v oblasti Hrubé skály, Kacanov, Valdštejna

 Vlastně bych ještě zapomněl . Sobotní návštěva Krkonoš  se sněžnicemi byla také hodně, hodně zamračená. Nakonec se z toho vyklubalo pouhých 20 km a několik zoufalých cvaků v BW. Takže : nemusí pršet, hlavně že kape 🙂

HOWGH

Donald Fohler

Už více jak půl století chodím po tomto světě. A pořád se divím. Díky fotoaparátu a cestování ať doma nebo za hranicemi mi ten svět připadá srozumitelnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *