Jen tak se jít brouzdat ranní rosou.

Rok 2020  je už v polovině.  Fotograficky jsem nezahálel. Kromě toho že poctivě cvakám každý den Week of Life 

Brzké probuzení mě nakoplo a jdu si vymáchat nohy do ranní rosy. Jasně , že s Velkým Nikem. Sojčina ovocná zmrzlina nemá chybu. Pak ale po víc jak roce zabalíme pár krámů na bivak a opečení špekouna. Jedná se o pokus , zda dojdu a přespím pod širáčkem . K vyhlídce Na kamenech jdeme trochu oklikou.Zlatá hodinka je parádní. Bohužel místo je obsazené. no nic, jsme flexibilní. Oheň bude na zahradě a širák taky. I tak ten špekoun a pifko chutnaly výborně. howgh

tak  také ve volných chvílích vyrážím na malé foto-výpravy po nejbližším okolí domova.  A přestože témata jsou stále stejná , tak vlivem počasí, světelných podmínek , vždy přinesu  zase nové a nové pohledy.

Radost při jejich zpracování na PC je opojná. A tak , pokud budu moc , budu tyto malé fotografické procházky provozovat dál a dál.

Snad i tomu , kdo zavítá na můj blog , přinesou trochu radosti.

Howgh.  

Donald Fohler

Už více jak půl století chodím po tomto světě. A pořád se divím. Díky fotoaparátu a cestování ať doma nebo za hranicemi mi ten svět připadá srozumitelnější.

2 Comments:

  1. Ahoj, Done,
    jsem Milena Horská, spolužačka za základky (dneska mám už jiné příjmení, jak ostatně vyplývá z mé e-mailové adresy). Na tvoje stránky už pár let chodím, kochám se fotkama, ale hlavně obdivuju ty tvoje chodecký výkony, lásku k přírodě, zajímá mě, co jsi na cestách prožil, trochu slídičsky koukám na Sojku a tak :-). Taky moc ráda chodím, hlavně s mužem a s kamarádama, proti tobě ovšem čajíček. Dáme tak 15 kilometrů a příjemně unavený to zakončíme v hospodě.
    Dlouho jsi sem nic nepřidal, tak doufám, že jsi v pořádku. A těším se, že tu zase najdu popis nějakýho novýho výletu. A taky prostě vylézám z jeskyně. Haj hou.

    • Ahoj Milenov,snad se k tobě dostane moje odpověď i po víc jak roce. Svůj blog jsem víc jak dva roky zanedbal.Zdravotní problémy s páteří mi obrátily život trochu na ruby.Mrzí mě ,že jsem si tvé zprávy nevšiml dříve! A děkuju za pochvalu fotek. Jinak pokud funguješ na Fb tak mě tam určitě najdeš pod jménem Don Fohler.Určitě dej vědět! Je to radost narazit na někoho z období malin nezralých. Ahoj Don

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *